fbpx

Historie

8 stycznia 2019

Anita i Marek – Osada Młynarza

Sesje mają to do siebie, że według mnie powinny ukazywać prawdziwe oblicze osób, które fotografuję...bo fotografia nie kłamie, a emocje nie są fałszowane.
21 marca 2018

A & Ł

Prawdziwa złota, polska jesień i równie prawdziwa i piękna miłość. Agnieszka i Łukasz celebrują swój miesiąc miodowy wśród błyszczących wielomazłotościami, kolorowych liści warszawskich parków, gdzie ich wspólna przygoda się zaczyna.
13 marca 2018

Chrzest Weroniki

Poprzedni rok obfitował w wiele wspaniałych i wzruszających uroczystości. Jedną z nich był Chrzest Święty pięknej panienki Weroniki. Rodzina i bliscy towarzyszyli Maleńkiej i jej Mamie w te ważnej chwili.
28 lutego 2018

Ewelina i Tomek

Dwa zupełnie oddzielne światy, Ewelina i Tomasz. Każde z nich tworzy inna historię. Ich drogi kiedyś się spotkały, przecięły się, polubiły ten stan i od tamtej pory idą ramię w ramię, jedną ścieżką.
27 lutego 2018

Agnieszka & Łukasz

Królewska młoda para, Ona niczym diament w koronie swojego męża, dopracowana w każdym calu, idealna. On, mężczyzna bez reszty oddany żonie. Miłość i szczęście kipi z fotografii.
26 lutego 2018

Magda & Arek

Niesamowita para, która dosłownie zaraża uśmiechem Było zimno i wietrznie, a na rozgrzanie herbata, z pomarańczą, cytryną, goździkami i imbirem. To chyba jedna z najlepszych jakie piłem.
25 lutego 2018

Marta & Maciek

Marta i Maciek, piękna, nietypowa, nieszablonowa Młoda Para. Ona to filigranowa kobieta z włosami pełnymi kwiatów w posągowej sukni. On, mężczyzna o urodzie godnej najlepszych modeli światowej klasy...
24 lutego 2018

Chrzest Oliwii

Piękny, jesienny dzień to dzień bardzo ważnej i równie pięknej uroczystości, której sama zainteresowana nie do końca była świadoma lecz rodzice i bliscy byli poruszeni jej przebiegiem. Ten wspaniały dzień rozpoczął się Mszą Świętą w Nowym Miszewie, gdzie Oliwia została ochrzczona.
17 grudnia 2017

Ola & Rafał

Cudowne koronki, delikatnie różowe piwonie, uśmiechnięta panna młoda, nerwowy, nieśmiały uśmiech pana młodego. W powietrzu wisi wielka uroczystość, a w rolach głównych Ola i Rafał. Sala weselna w swej niesamowitości. Nadała magicznego charakteru całej uroczystości.